Záhrada

Závesné záhrady O4

Závesné záhrady O4

Tri hliníkové žľaby spojené oceľovým lanom, budú ideálne pre domáci herbár, z ktorého budete vždy schopní zbierať čerstvé bylinky alebo závesný kvetinový záhon, v ktorom na malej ploche budete môcť pestovať svoje obľúbené kvety.

Závesné záhrady vyrobené hliníkovou záhradou Hornval sú modernou a pohodlnou myšlienkou, ako ľahko a lacno oživiť okolie vášho domova.

Zeleninové záhrady O3

Zeleninové záhrady O3

O3 sa nachádza v matnom povlaku, ktorý je odolnejší voči poškriabaniu

Vďaka tomuto modulárnemu riešeniu môžete každý rok prebudovať okolie svojho domu alebo pestovať zdravú zeleninu pre vašu rodinu.

Okraje drevín O2

Okraje drevín O2

O2 sa vyrába v matnom povlaku, ktorý je odolnejší voči poškriabaniu.

Ideálne sa hodí do prostredia vašich stromov a kríkov, na určenie hranice trávnika. Vyrobené z oceľového plechu, ľahko sa montujú a demontujú, sú odolné a moderné.

Okraj trávnika O1

Okraj trávnika O1

O1 sa vyskytuje vo viac matnom povlaku odolnom voči poškriabaniu.

Vyrobený z oceľového plechu, ľahko sa montuje a rozoberá, je trvanlivý a moderný. Predovšetkým môžete sami nastaviť hranice svojej zelenej plochy, a to veľmi jednoduchým spôsobom.

Panelovy plech Hornval G1

Panelovy plech Hornval G1

Panelové plechy Hornval G1 sa vyznačujú veľmi výraznou kresbou.

Okolie nášho domu je rovnako dôležité ako samotný dom. Práve tam strávime letné dni, tam zvyčajne oddychujeme po práci. Naše altánky, chaty na pozemkoch, prímestské domy si zaslúžia najlepšiu strechu.