Prečo plechová krytina?

Strechy Domy (strechy, odkvapy, podhľady, plechy, ...)
Pre rodinné domy má riešenie plechovej strechy nesporné výhody. Tak, ako celé odvetvie stavebníctva, tak i materiály plechových striech prešli svojim vývojom. Najväčšími dvoma výhodami sú nízka hmotnosť a rýchlosť montáže. Kedysi plechová krytina patrila k najlacnejším formám realizácie strechy. Dnes sú stále cenovo dostupnejšie, no vďaka vývoju a povlaku z rôznych materiálov a hrúbok a rôznym reliéfom, dosahujú najvyšších kvalít. Ich životnosť dnes dosahuje desiatky a desiatky rokov.
V ponuke sú základné druhy:
- veľkoformátové krytiny: škridlaplech, trapézový plech, vlnovka, drážkovaná (falcovaná krytina), lištová krytina, klik systém, ...
- maloformátové krytiny: pri rovnakej cene ak pri veľkoformátovej krytine, dosiahnete omnoho vyššiu jednoduchosť dopravy a následnej pokládky strechy.

Pri realizácii strechy nás neváhajte kontaktovať. Máme pre vás odborné poradenstvo a veľa kontaktov na firmy i strechárske partie, ktoré zabezpečia doladenie všetkých detailov.

V našej ponuke máme najkvalitnejšie strešné plechové krytiny najnovšej generácie.

Strešné plechové krytiny:
- Strešná plechová krytina Hornval H3 nadväzuje na keramické drážkové škridly a charakterizuje sa klasickým vzhľadom, vďaka ktorému je každá investícia prestížna a jedinečná.
- Strešná plechová krytina H4 je produkt s jemným, dokonca krehkým, ale zároveň mimoriadne výrazným tvarom. Strešná plechová krytina H4poskytuje veľmi ekonomický výsledok, najmä vďaka krycej ploche a vysokej kvalite lisovania. Klasický profil tohto plechu dobre reprodukuje tradičnú škridlu.

Modulárne plechové krytiny
-
Modulárne plechy Hornval budú ideálne v každej úlohe. Perfektne ladia s inštitucionálnymi, náboženskými a súkromnými budovami.
- Modulárny plech Hornval H2 sa vyznačuje dravým pretlačením, ktoré dodá charakter akémukoľvek typu architektúry a jej silný a výrazný motív bude skvelý pre akúkoľvek úlohu.
- Modulárna krytina Hornval H1 svojim klávesovým tvarom pripomína keramickú škridlu. Modulárny plech Hornval H1 však nevyžaduje úplné doskovanie. Vyznačuje sa pozoruhodnou životnosťou, ľahkou montážou a jednoduchou údržbou.
- Modulárny plech Hornval H5 je synonymom kvality. Je vyrábaná z ocele najvyššej kvality na špeciálne navrhnutých strojoch.